STRONA GŁÓWNA

WYMIANA OLEJU I FILTRA OLEJU
UKŁAD OLEJOWY - CZYSZCZENIE
CZY WARTO WYMIENIAĆ OLEJ?
GALERIA

KONTAKT

WYMIANA OLEJU

Wymiana oleju, filtrów i płynów eksploatacyjnych to podstawowe czynności związane z okresową obsługą samochodu. Zarówno olej, jak i płyny chronią silnik i zapewniają długotrwała i bezawaryjną eksploatację.

Serwis EM AUTO oferuje szeroką gamę produktów i usług związanych z wymianą oleju, filtrów i płynów eksploatacyjnych. Nasza oferta pochodzi od czołowych producentów, co gwarantuje wysoką jakość.

Klienci odwiedzający serwis EM AUTO mogą liczyć na sprawną i szybką obsługę oraz konkurencyjne ceny w połączeniu z fachowym doradztwem uwzględniającym wymogi techniczne producentów pojazdów.

 

WYMIANA OLEJU I FILTRA OLEJU

Olej odgrywa główną rolę w zabezpieczeniu silnika przed zużyciem. Smaruje, zabezpiecza, absorbuje zanieczyszczenia, zapewnia płynność pracy silnika spalinowego.

 

Różnego rodzaju filtry zaś chronią silnik przed zanieczyszczeniami z zewnątrz.

Zbyt niski poziom oleju grozi uszkodzeniem silnika, tzw. „zatarciem”. Ponadto, podczas eksploatowania olej traci swoje właściwości smarne i termiczne.

Dlatego też powinno się regularnie kontrolować stan stan oleju podczas eksploatacji samochodu oraz dokonywać regularnej wymiany, zgodnie ze wskazówkami producenta pojazdu.

Mając na uwadze fakt, że wymiana oleju jest jedną z podstawowych czynności związanych z eksploatacją samochodu, w EM AUTO wykonujemy ją na bieżąco, po uprzednim zapisaniu się osobiście bądź pod nr tel. 77 4444 111.  Z racji na posiadane doświadczenie oraz odpowiedni sprzęt wymiana oleju w EM AUTO trwa maksymalnie 45 minut od momentu wjechania na warsztat. Serwisy EM AUTO realizuje program selektywnej zbiórki odpadów do odzysku i recyklingu. Wymieniając olej na naszej stacji przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego.